Rejestracja w kasynie ComeOn

Załóż konto i dołącz do grona zadowolonych graczy, korzystających z usług ComeOn

Kasyno Comeon - Załóż konto

Szybka rejestracja w kasynie ComeOn

Nie ma chyba takiego kasyna internetowego w którym rejestracja byłaby łatwiejsza niż w kasynie ComeOn. Jest ona bowiem łatwa, szybka i przyjemna i nawet nie zauważysz gdy już Twoje konto będzie aktywne!

W ComeOn mamy do wyboru opcję pełnej rejestracji jak i szybkiej rejestracji. Możemy wybrać co tylko chcemy. Pełna rejestracja wymagania podania większej ilości danych dlatego zajmuje troszkę więcej czasu niż jej skrócona wersja. Podstawowym wymaganiem, które pozwala założyć konto w kasynie ComeOn jest ukończenie osiemnastego roku życia. Osoby niepełnoletnie nie mogą posiadać konta w tym oraz żadnym innym kasynie. W szybkiej rejestracji podajemy tylko hasło dostępu, nasz adres mailowy oraz nazwę użytkownika natomiast w pełnej wersji trzeba jeszcze uzupełnić pola z danymi osobowymi jak imię i nazwisko, adres zamieszkania.

Rejestracja w kasynie ComeOn

Po ukończeniu i wysłaniu formularza musimy poczekać na aktywację konta. Nastąpi ona w momencie gdy dział obsługi potwierdzi prawdziwość naszych danych. Gdy zostanie aktywowane możemy już korzystać z usług kasyna. Dostępne będą dla nas gry darmowe. Jeśli jednak wolisz grać za pieniądze to koniecznie musisz wpłacić na swoje konto depozyt. Jest to bardzo łatwe i bezpieczne. Wystarczy wybrać odpowiednią metodę wpłaty na przykład za pomocą karty kredytowej lub przelewu i gotowe. Wszystkie metody płatności znajdziesz na stronie Comeon.
Mr Green Comeon Royal Panda